top of page

İş Yeri Tasarımları

İş yeri tasarımı, bir taraftan mekanın kalitesini gösterirken, diğer taraftan ise müşteri çekme açısından da oldukça önemli bir faktördür.

mağaza lux1.png
mağaza lux.png

Mağaza, Cafe ve Ofis Tasarımları

Tİcari Alanlarda Tasarımın Önemi

Eğer bir işletmeciyseniz ve hele de gıda sektöründe bir Cafe işletiyorsanız, dikkat etmeniz gereken şeylerin epeyce fazla olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Cafe tasarımı da en az işletmenin diğer kural ve ilkeleri kadar önemlidir. Çünkü insanlar günlük yaşamda bazı şeyleri sevmeseler de onlara katlanmak zorunda oldukları noktalar vardır. Cafe ya da benzeri eğlence konuları denince iş bu defa değişir ve keyif almaya ya da almamaya odaklanır. Ortamın iyi bir şekilde planlanması çok önemlidir. Cafe tasarımı bu konuda size fikir verecektir.
İş hayatınızda bir yenilik yapmak ya da sahibi olduğunuz yeri yeniden yapılandırmak istiyorsanız bilmenlisiniz. Fikirlerinizi anlayıp sizin talebinize cevap verebilecek bir düzen ile Cafe tasarımı yapıyoruz. Öngörüye sahip olmanızı tavsiye etmekteyiz. Bu tür durumlarda müşterilerin dikkatini çekmek gereklidir. Başarılı bir ticari kazanç elde etmek mekânın görselliğinden geçmektedir. Tabi ki diğer faktörler de çok önemlidir. Cafe işletmecileri bilirler ki yerli yerinde bir Cafe tasarımı önemlidir. Kullanılan dekorun uyumu ve sunulan hizmetin kalitesi adeta bir bütündür. İnsanlar sizin yerinizi görünüşüne göre seçmektedirler. Sonrası ise size kalmış, yani oradan memnun ayrıldıysa müşteriniz tekrar size gelecek demektir.

Nasıl Çalışıyoruz

  • Öncelikle mekan sahibi bizimle irtibata geçerek mekana ait resimleri ve mekanın kağıt üzerinde çizilmiş ölçülü planını  gönderir.

  • Bu dökümanlar tarafımıza ulaştıktan sonra mekan (Cafe, Restoran, Mağaza, Ofis  vs.) tasarım ve çizim için fiyat veririz.

  • Mekan çizimi için verdiğimiz fiyatı onaylamanız dan sonra anlaştığımız bedelin % 50 sini önden alıp çalışmalarımıza başlarız.

  • Sizin görüşleriniz talepleriniz doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz 3 boyutlu tasarımın imzalı düşük kalite renderlerinin tarafınıza göndeririz. Anlaşmamız halinde, kalan ödemeyi alıp bir fotoğraf kalitesindeki gerçekci görseller ile tedarik listesini tarafınıza göndeririz.

  • Böylelikle sizde uygulayıcı firmalardan fiyat almakta rahatlık yaşarsınız.

bottom of page