top of page

3 Boyutlu
İç Mekan Tasarımları

İç Mekan 

Bir konut ya da ofisin konforlu ve bir o kadar da kullanışlı olabilmesi, mekan tasarımı ile alakalıdır. Bazen küçük bir alan bile çok kullanışlı bir hale gelebilir.

salon2.jpg
yatak odası.jpg

Mekanlarda kullanılan her detay kaliteyi, bir üst çitaya çıkarabilmektedir. Aşağıda göreceğiniz iç mekan tasarım çalışmalarımız ile çizim kalitemiz hakkında, fikir sahibi olabilirsiniz.

                                                          İç Mekan Tasarım Konusunda Önerilerimiz 


Beyaz renk ve tonları ile iç mekanlarınızı daha geniş ve ferah bir görüntüye kavuşturabilirsiniz. Özellikle raf sistemleri kullanarak boş alanları değerlendirin. Ufak dekoratif süsler ya da dekoratif ürünler kullanın. Zeminde kullanılan parkelere zıt mobilya aksesuarları kullanın. Küçük mekanlar da fazla gösterişli perdeler yerine daha basit perdeler kullanın. Tüm alanı değerlendirdiğinizden emin olun. İç mekan çizimi yapmaya başlamadan önce bizim aklımızda bir çok detay oluşur. Mekan tasarımında sizlerin zevkleri ile tecrübelerimizi birleştiriyoruz. İç mekan projelerini almadan önce o mekan için ayrılan bütçeyi de sormaktayız. Malzemelerin tutarı bütçeyi geçmemelidir.  İç Mekan Tasarımı , iç mekan yapılırken cesur olmakta fayda var.
Mütevazi mekanları eski ve yeni tasarımları birlikte kullanarak göz alıcı bir hale getirebilirsiniz.  

ictasarimci.com olarak başlıca misyonumuz, her projeyi aynı oranda sahiplenerek fiyat ve mekan ayırımı yapmadan olası en kaliteli tasarımı yapabilmektir. Müşterilerimize iç mekan , iç mekan tasarımı konusunda  gerçekçi renderlar hazırlıyoruz. . Projenizin başından sonuna kadar tasarım ekibimiz size yardımcı olur. Hem modern hem de estetik mekan lar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 3D Render iç mekan tasarımı ve iç mekan tasarımı konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz

İç mekan tasarımı

İlk olarak belirtmek isteriz ki iç mekan tasarım dediğimiz olay, bir ofis bir işyeri ya da yaşadığımız/yaşayacağımız evin yeniden görsel bir şekilde tasarlanması ve bize sunulmasıdır. Her işte olduğu gibi iç mekan tasarımı konusunda da belli başlı kriterler mevcuttur. Sonuçta her zaman değiştirilemeyecek bir olay gerçekleştiriyorsunuz ve bunu uzman bir öngörü ile yapmak istiyorsunuz. İşte tam bu noktada ekibimize başvurabilirsiniz. İleride oluşacak hayal kırıklıklarının önüne geçebilirsiniz. Çünkü bazı değişiklikler ya da kurulumlar hayatta bir defa olmaktadır.

  • Tavsiyeler

    Hayalini kurduğunu projenin iç mekan tasarımı yapılırken, öncelikli olarak deneyimli ekibimizle bir görüşme yapmanızı tavsiye ediyoruz. Talepleriniz tarafımıza iletildikten sonra teslim zamanı size bildirilir. Kısaca söylecek olursak derhal çalışmalarınız başlar. Amacımız en seri şekilde görsel tasarınızı sizlere sunmaktır. Tabi bu işlemler yapılırken gerekli görünene yerlerde müşterilerimizle tekrar iletişime geçip görüşmeler de yaptığımızı belirtmek isteriz.

  • Konu iç mekan tasarımı olunca bu tür şeyler sık sık yaşanan durumlardır. İş-talep noktasında akıllara yeni yeni ilhamlar gelebilmektedir.
    İç mekan tasarımı konusunda müşterilerimizden gelen talepleri zamanında yerine getiriyoruz.  Bu mevzuda genel olarak iki faklı görüş bulunmaktadır. İstediğimiz tasarı, yani hayalini kurduğumuz tasarı ilk defa uygulanacak fantastik bir tasarı olabilir ya da klasik bir tarzda da olabilir.

  • Bu tamamen size kalmış bir durum değerlendirmesidir. Biz bu konuda sadece tavsiye eden bir konumda kalmaktayız. Buna ilaveten, iç mekan tasarımı konusunda tüm her şeyde mutabık kalındıktan sonra çalışmalar başlar.  Hayalinizdeki tasarımı yaparken dikkat edilmesi gereken konular hemen bitmemektedir tabi ki.

  • içerisinde uzun zaman kalınacak bir mekan olduğu için söz konusu olan iç mekan tasarımı azami dikkat gerektirir. Renklerin ve düzenin uyumu da önemli olan bir diğer konudur. İş yeri olsun ofis ya da  yaşanılan yer, ruhumuzu ve gönlümüzü ferahlatmalıdır. Burada tasarım devreye girer amacına uygun bir tasarı ile çok daha verimli çalışma ortamlarına dönüşmeye hazır bir hale getirilmelidir. Ya da yaşamaya hazır bir hale getirilmelidir. Bu da uzman bir iç mekan tasarımı ile ve önceden de bu tasarıyı görerek, bilerek işe başlamak mümkündür.

bottom of page